Provazová Parelliho ohlávka

Číslo zboží: Mpa12012
Dodavatel: Toricon
Expedujeme: Skladem
Cena: 190,00 Kč

Popis zboží

POLYPROPYLEN - v tomto případě lehká pletená šňůra bez jádra, 8 pletenců. Nízký bod tání, proto případné drobné opravy otřepů, nebo zkrácení nátýlníku snadno zvládne každý za pomoci zapalovače. Polypropylen má menší barevnou stálost než kvalitnější polyester, proto po několika letech barvy na sluníčku trochu blednou. Ale ze zkušeností svých i vašich je zřejmé, že ohlávka se dříve ,,ohledí" než opotřebuje.

Levnější druh ohlávky jako dobrá volba pro někoho, kdo si chce vybrat z větší barevné škály s perspektivou, že po čase ,,přeladí" všechnu výstroj do jiné barvy.
 

OHLÁVKA NA MÍRU

Kód: Schema

Šířka lana: 8mm

Popis:Prozatím nejosvědčenější způsob, jak docílit toho, aby objednaná ohlávka seděla co nejpřesněji je ten, že použijete jakoukoliv jinou provazovou ohlávku, která jakž takž vyhovuje, nebo u které se dá odhadnout, že ,,tady by to chtělo dva centimerty přidat a tady naopak o tři centimetry zkrátit". Takto se snadno dopracujete požadovaných rozměrů a tyto pak uveďte do objednávky. Důležitá poznámka: Měřte OD STŘEDŮ UZLŮ, protože v sortimentu mám ohlávky ze šňůr o různých průměrech. ROZTEČ ,,F" JE MYŠLENA OD UZLU PO KONEC NÁTÝLNÍKU. Ohlávka na míru je bez příplatku. POZOR: V případě že se rozhodnete pro ohlávku přesně na míru, nelze ji pak již vyměnit za jinou, případně vrátit. Takováto ohlávka se pro nás stává jen těžko prodejnou. Vyměníme jen ohlávku běžné velikosti, kterou je v našich možnostech dále prodat.

Při nákupu zboží nad
2 000,- Kč

doprava  Z D A R M A